Obróbka CNC skrawaniem metali Kielce, toczenie CNC

Obróbka skrawaniem Kielce, Świętokrzyskie

Siedziba firmy znajduje się w woj. Świętokrzyskim. Obróbka skrawaniem metali CNC Kielce to podstawa naszej działalności. Specjalizujemy się w obróbce metali, różnymi metodami m.in.: toczenie CNC. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych technologii obróbki na precyzyjnych maszynach CNC. Działamy sprawnie i terminowo. Zapraszamy do współpracy.

Obróbka CNC metali Kielce

Na podstawie podesłanych projektów, tworzymy plan, a następnie wykonujemy obróbkę skrawaniem Kielce na wybranym tworzywie. W porównaniu do konwencjonalnej obróbki metali CNC Kielce, maszyny CNC wyposażone w zaawansowane układy sterowania komputerowego, zapewniają dużo większą powtarzalność wytwarzanych detali.

Z zachowaniem dużej precyzji i dokładności możemy obrabiać płaszczyzny, kanaliki, powierzchnie kształtowe i uzębienia do konkretnego wybranego przez nas kształtu, gładkości i przeznaczenia. Operatorzy z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą techniczną, zapewniają dobór najlepszych narzędzi skrawających od sprawdzonych producentów.

Narzędzia do obróbki skrawaniem metali CNC Kielce dostosowujemy do sposobu i rodzaju obróbki metali, kształtowania, oraz napędu, dzięki czemu detale, są wyprodukowane zgodnie z dokumentacją danego projektu.

Toczenie CNC Kielce

Popularną metodą obróbki skrawaniem CNC Kielce jest toczenie CNC. Dzięki tej metodzie obróbki metali Kielce najczęściej wytwarzamy detale symetrycznie opisanie wokół osi oraz w kształcie brył obrotowych np. kula, stożek, walec oraz inne kształty zaokrąglone. Działamy na terenie całej Polski, woj. Świętokrzyskiego i Kielc.

Toczenie CNC pozwala wykonywać tradycyjny proces toczenia o wiele sprawniej i wydajniej. Przedmiot, który obrabiamy wprawiamy w ruch obrotowy oraz ruchem liniowym kierujemy w stronę narzędzi obrabiająych (np. nóż tokarski). Za pomocą noża tokarskiego usuwamy nadmiar materiału w celu wytworzenia pożądanego przez nas kształtu detalu, na podstawie przygotowanego programu.

W zależności od narzędzia jest kilka metod toczenia metali m.in.: poprzeczne i wzdłużne, wewnętrzne i zewnętrzne, kopiowe i obwiedniowe. Dbamy o skuteczną kontrolę spływu wiórów i prawidłowe dobranie parametrów skrawania. Taka obróbka metali CNC Kielce, Świętokrzyskie pozwala na otrzymywanie detali o bardzo dobrej jakości powierzchni przy wykorzystaniu toczenia CNC. Oferujemy wysoką wydajność i jakość produkowanych detali.

Gwintowanie i wiercenie wielowrzecionowe

Posiadamy również maszyny do wiercenia i gwintowania wielowrzecionowego, które umożliwiają wykonanie jednocześnie dużej ilości otworów z zachowaniem wysokiej dokładności. Wielowrzecionowa maszyna to również wyższa wydajność niż jednowrzecionowe wiertarki, co zapewnia szybszą realizację zlecenia.

Jeśli potrzebują Państwo solidnie wykonanych, wysokiej jakości detali to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania z nami.

obróbka cnc kielce skrawaniem i toczenie świętokrzyskie
Copyright © 2022 cnctkn.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa:LekroTech.pl
Zadzwoń