Obróbka CNC skrawaniem metali Łódź, toczenie CNC

Obróbka skrawaniem Łódź

Obróbka skrawaniem Łódź to podstawa naszej działalności. Specjalizujemy się w obróbce metali Łódź, różnymi metodami m.in.: toczenie CNC. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych technologii obróbki na precyzyjnych maszynach CNC. Działamy sprawnie i terminowo. Zapraszamy do kontaktu.

Na podstawie nadesłanych projektów, tworzymy plan, a następnie wykonujemy obróbkę skrawaniem Łódź na wybranym tworzywie. W porównaniu do konwencjonalnej obróbki metali, maszyny CNC wyposażone w zaawansowane układy sterowania komputerowego, zapewniają dużo większą powtarzalność wytwarzanych detali. Z zachowaniem dużej precyzji i dokładności możemy obrabiać płaszczyzny, kanaliki, powierzchnie kształtowe i uzębienia do konkretnego wybranego przez nas kształtu, gładkości i przeznaczenia.

Obróbka CNC skrawaniem metali Łódź, toczenie CNC

Dużą zaletą wykorzystania maszyn CNC w procesie obróbki metali Łódź jest elastyczność. Jeśli potrzebujemy wytworzyć podobny detal lub dokonać zmiany w projekcie wystarczy modyfikacja istniejącego programu. Sam proces obróbki jest o wiele bardziej precyzyjny i powtarzalny, minimalizując błędy i pozwalając zaoszczędzić materiał.

Nasi operatorzy z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą techniczną, zapewniają dobór najlepszych narzędzi skrawających od sprawdzonych producentów. Narzędzia dostosowujemy do sposobu i rodzaju obróbki metali, kształtowania, oraz napędu, dzięki czemu detale, są wyprodukowane zgodnie z dokumentacją danego projektu.

Toczenie CNC Łódź

Popularną metodą obróbki skrawaniem jest toczenie CNC. Dzięki tej metodzie obróbki metali Łódź najczęściej wytwarzamy detale symetrycznie opisanie wokół osi oraz w kształcie brył obrotowych np. kula, stożek, walec oraz inne kształty zaokrąglone. Działamy na terenie całej Polski oraz w Łodzi. Toczenie CNC Łódź pozwala wykonywać tradycyjny proces toczenia o wiele sprawniej i wydajniej. Przedmiot, który obrabiamy wprawiamy w ruch obrotowy oraz ruchem liniowym kierujemy w stronę narzędzi obrabiających (np. nóż tokarski).

Za pomocą noża tokarskiego usuwamy nadmiar materiału w celu wytworzenia pożądanego przez nas kształtu detalu, na podstawie przygotowanego programu. W zależności od narzędzia jest kilka metod toczenia metali m.in.: poprzeczne i wzdłużne, wewnętrzne i zewnętrzne , kopiowe i obwiedniowe. Ze względu na sposób działania proces obróbki skrawaniem CNC Łódź za pomocą toczenia CNC jest wykorzystywany do tworzenia kształtów cylindrycznych lub podłużnych.

Warto zaznaczyć, że ze względu na zdolność tokarki do wykonywania wielokrotności tej samej części niezwykle szybko i z jednego kawałka materiału z magazynu. Dbamy o skuteczną kontrolę spływu wiórów i prawidłowe dobranie parametrów skrawania. To pozwala na otrzymywanie detali o bardzo dobrej jakości powierzchni przy wykorzystaniu toczenia CNC. Oferujemy wysoką wydajność i jakość produkowanych detali.

Kilka rodzajów toczenia CNC w obróbce metali

Gwintowanie i wiercenie wielowrzecionowe

Posiadamy również maszyny do wiercenia i gwintowania wielowrzecionowego, które umożliwiają wykonanie jednocześnie dużej ilości otworów z zachowaniem wysokiej dokładności. Wielowrzecionowa maszyna to również wyższa wydajność niż jednowrzecionowe wiertarki, co zapewnia szybszą realizację zlecenia.

Jeśli potrzebują Państwo solidnie wykonanych, wysokiej jakości detali to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania z nami.

obróbka cnc łódź skrawaniem i toczenie łódzkie
Copyright © 2022 cnctkn.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa:LekroTech.pl
Zadzwoń